понеділок, 30 жовтня 2017 р.

Під терміном "графіка" звичайно розуміють візуальне (тобто те, що сприймається зором) зображення будь-яких реальних або уявних об'єктів. Чи малює художник пейзаж, чи креслить конструктор креслення, чи малює дитина на асфальті «класики» — усе це процеси створення графіки. Особливе місце в роботі з зображеннями посідає комп'ютерна графіка.
Комп'ютерна графіка — це графікаяка обробляється і відображається засобами обчислювальної технікиДля відображення графіки використовують моніторпринтерплоттер тощо,
Для будь-якої графіки можна виділити процеси її створення і візуолізації. У разі традиційної графіки (декоративного розпису, ескізів, креслень тощо) ці процеси збігаються у часі. Справді, художник або кресляр відразу бачать результати своєї праці. Інша ситуація в комп'ютерній графіці. Створені зображення можуть зберігатися невизначений час у вигляді файлів на носіях. Візуалізуються вони тоді, коли дані файлів надходять на пристрої виведення: монітор або принтер.
У проекті візьмуть участь учні 11 класів, які стануть найближчим часом самостійними людьми. І те чого вони навчилися в школі, повинно допомогти їм реалізувати себе в житті. Навики роботи у графічних редактора є невід’ємною частиною компетентності сучасної молоді. Тому у даному проекті старшокласники будуть вивчати принципи роботи у графічних редакторах Adobe Photoshop і CorelDRAW, а також ознайомляться з інтерфійсом поширених 3D редакторів та їхньою спеціалізацією. За час проекту учні повинні самостійно оволодіти базовими інструментами програм, створита або відредагувати малюнки-зразки, реалізовувати власні їдеї та створити дидактичний матеріал для вивчення даної теми. Для опрацювання матеріалу проекту і пошуку відповіді на питання учні об’єднаються у групи за інтересами: «Фотомайстер», «Художник», «3D модельєр». В процесі пошуку, дослідження, вивчення матеріалу та тренування навиків роботи у графічних редакторах старшокласники усвідомлять як значима відповідальність, співпраця, колективна дисципліна, що позитивно вплине на їх вибір професії та ставлення до самої праці.

6 коментарів:

  1. Дякую за чудову статтю, вона мене зацікавила оскільки комп’ютерна графiка захоплива тим, що постiйно пiзнаєш та вiдкриваєш щось нове. Це дуже творча сфера, де можна проявити свої таланти та втiлювати в життя думки та мрiї. Це чудово!

    ВідповістиВидалити
  2. Інформація є актуальною у підготовці майбутніх кваліфікованих фахівців!

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже цікавий та інформативний блог з даної теми. Робота з комп'ютерною графікою — один з найпопулярніших напрямків використання персонального комп'ютера, до того ж виконують цю роботу не тільки професійні художники і дизайнери. Без комп'ютерної графіки не обходиться жодна сучасна мультимедійна програма. Робота над графікою становить до 90% робочого часу програмістських колективів, які випускають програми масового використання.

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую. Ваша інформація допомогла мені.

    ВідповістиВидалити