Під терміном "графіка" звичайно розуміють візуальне (тобто те, що сприймається зором) зображення будь-яких реальних або уявних об'єктів. Чи малює художник пейзаж, чи креслить конструктор креслення, чи малює дитина на асфальті «класики» — усе це процеси створення графіки. Особливе місце в роботі з зображеннями посідає комп'ютерна графіка.
Комп'ютерна графіка — це графіка, яка обробляється і відображається засобами обчислювальної техніки. Для відображення графіки використовують монітор, принтер, плоттер тощо,
Для будь-якої графіки можна виділити процеси її створення і візуолізації. У разі традиційної графіки (декоративного розпису, ескізів, креслень тощо) ці процеси збігаються у часі. Справді, художник або кресляр відразу бачать результати своєї праці. Інша ситуація в комп'ютерній графіці. Створені зображення можуть зберігатися невизначений час у вигляді файлів на носіях. Візуалізуються вони тоді, коли дані файлів надходять на пристрої виведення: монітор або принтер.
У проекті візьмуть участь учні 11 класів, які стануть найближчим часом самостійними людьми. І те чого вони навчилися в школі, повинно допомогти їм реалізувати себе в житті. Навики роботи у графічних редактора є невід’ємною частиною компетентності сучасної молоді. Тому у даному проекті старшокласники будуть вивчати принципи роботи у графічних редакторах Adobe Photoshop і CorelDRAW, а також ознайомляться з інтерфійсом поширених 3D редакторів та їхньою спеціалізацією. За час проекту учні повинні самостійно оволодіти базовими інструментами програм, створита або відредагувати малюнки-зразки, реалізовувати власні їдеї та створити дидактичний матеріал для вивчення даної теми. Для опрацювання матеріалу проекту і пошуку відповіді на питання учні об’єднаються у групи за інтересами: «Фотомайстер», «Художник», «3D модельєр». В процесі пошуку, дослідження, вивчення матеріалу та тренування навиків роботи у графічних редакторах старшокласники усвідомлять як значима відповідальність, співпраця, колективна дисципліна, що позитивно вплине на їх вибір професії та ставлення до самої праці.
Автор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиДякую за чудову статтю, вона мене зацікавила оскільки комп’ютерна графiка захоплива тим, що постiйно пiзнаєш та вiдкриваєш щось нове. Це дуже творча сфера, де можна проявити свої таланти та втiлювати в життя думки та мрiї. Це чудово!
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиІнформація є актуальною у підготовці майбутніх кваліфікованих фахівців!
ВідповістиВидалитиДуже цікавий та інформативний блог з даної теми. Робота з комп'ютерною графікою — один з найпопулярніших напрямків використання персонального комп'ютера, до того ж виконують цю роботу не тільки професійні художники і дизайнери. Без комп'ютерної графіки не обходиться жодна сучасна мультимедійна програма. Робота над графікою становить до 90% робочого часу програмістських колективів, які випускають програми масового використання.
ВідповістиВидалитиДякую. Ваша інформація допомогла мені.
ВідповістиВидалити